Better together - volontiranje

Datum: 24.10.2019 10:00

Traže se volonteri za međunarodnu kampanju ''Better Together'' koju provodi EFPSA-in Social Initiative Impact Team! Postani dio volonterskog tima koji će napraviti promjenu u našoj sredini, a i šire, zajedno s volonterima u još 13-ak europskih država.

• Studiraš psihologiju?
  • Voljan/a si učiti i usavršavati svoje prezentacijske vještine?
  • Želiš sudjelovati u kampanji s ciljem pozitivnog utjecaja na društvo?
  • Imaš osnovna znanja iz socijalne psihologije? (poželjno, ali ne nužno)
  • Imaš iskustva u vođenju radionica i radu s mladima? (poželjno, ali ne nužno)
  • Savjesna si osoba, u potrazi za novim iskustvima i načinima da podebljaš svoj CV?

Prijavi se!

European Federation of Psychology Students’ Associations (EFPSA), tj. The Social Initiative Impact Team provodi kampanju ''Better Together'' kojoj je cilj pomoću znanja iz psihologije, kroz edukacijske radionice osnažiti mlade i pokazati im kako oni mogu doprinijeti smanjenju diskriminacije i stvaranju inkluzivnijeg društva.

Ukoliko budete odabrani, evo što vas očekuje:

• Trening u području prezentacijskih vještina i rada s mladima
  • Suradnja s lokalnim koordinatorom i ostalim volonterima tijekom trajanja kampanje
  • Sudjelovanje u pripremi i održavanje barem jedne radionice u sklopu kampanje (materijale ćete dobiti, a ideja je da se radionice održavaju subotom – jako je bitno da izvršite ovaj dio svoje dužnosti!)
  • Prenošenje znanja o diskriminaciji i socijalnoj inkluzivnosti grupi mladih (srednjoškolci)
  • Na kraju uspješno provedene kampanje -  certifikat za sudjelovanje u kampanji

Imate li bilo kakvih pitanja, obratite se na mail:
suza.bunoza@gmail.com (Suzana Bunoza, lokalni koordinator za Zagreb)

Obrazac za prijavu - Better Together

BackNext