Ženska soba – Centar za seksualna prava: Poziv za sudjelovanje na edukaciji

Datum: 30.09.2021 15:57

Ženska soba – Centar za seksualna prava, organizacija civilnoga društva iz Zagreba, organizira  održavanje besplatne edukacije za studente i studentice medicinskih fakulteta, fakulteta sestrinstva, psihologije i fakulteta primaljstva.

Edukacija će se održati u trajanju od 2 dana na lokaciji Timeout Heritage Hotel Zagreb (Ilica 16, 10000 Zagreb) – Dvorana Spinout (https://out.city):

19.10.2021. (od 09:30h do 15:15h) i
20.10.2021. (od 09:00h do 15:30h)

Svrha edukcije je mlade osobe, buduće stručnjake i stručnjakinje educirati te ih potaknuti na suzbijanje i prepoznavanje seksualnog nasilja i nasilja u obitelji.

Na dvodnevnoj edukaciji će se obrađivati teme nasilja u obitelji i seksualnog nasilja, pravnog aspekta nasilja u obitelji i seksualnog nasilja, specifičnosti u radu s osobama koje su preživjele seksualno nasilje, te će se sudionike/ce educirati o vještinama i znanju potrebnim za prepoznavanje nasilja u budućem profesionalnom radu.

Ljubazno Vas molimo da naš poziv proslijedite Vašim studentima/icama.

Sudjelovanje na edukaciji je besplatno. Svim sudionicima/cama edukacije su osigurani radni materijali, osvježenje i ručak za oba dana. Putni troškovi i smještaj nisu osigurani.

Više informacija o edukaciji, načinu prijave te krajnjem roku za prijavu (do 15.10.2021. do 15:00 sati) možete pronaći u Pozivu koji se nalazi u prilogu.

Poziv-za-studente_ice-na-dvodnevnu-edukaciju.pdf Poziv-za-studente_ice-na-dvodnevnu-edukaciju.pdf