Poziv na međunarodnu studentsku konferenciju "01Culture: Digital Age"

Datum: 25.02.2022 16:56

Poštovani/e,

s neizmjernom radošću Vas želimo obavijestiti u ime Kluba studenata etnologije i kulturne antropologije i organizacijskog odbora konferencije da će se OD 18. DO 20. SVIBNJA 2022. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu održati međunarodna i multidisciplinarna studentska konferencija "01Culture: Digital Age" u organizaciji Kluba studenata etnologije i kulturne antropologije.

Zainteresirani sudionici radove mogu prijaviti slanjem ispunjene prijavnice na e-mail adresu: 01CULTURE.ZAGREB@GMAIL.COM

Rok za prijavu je 10. TRAVNJA 2022.

Pristojba za izlagače: 70 kn (za članove KSEKA-e: 50 kn)
Smještaj u Zagrebu je osiguran, no postoji i mogućnost održavanja svog izlaganja _online_ (putem Zoom-a).

Za više informacija o temi konferencije pogledajte priložene dokumente. Za prijavu je potrebno ispuniti obrazac za prijavu.

Unaprijed se veselimo Vašim prijavama i sudjelovanju na konferenciji!

Stojimo Vam na raspolaganju za sva pitanja.

Srdačan pozdrav,

Organizacijski odbor "Međunarodne studentske konferencije '01Culture: Digital Age'"

01Culture_Digital-Age_informacije.pdf 01Culture_Digital-Age_informacije.pdf
Prijavnica_izlaganje-rada_hrv.docx Prijavnica_izlaganje-rada_hrv.docx