Datum: 10.09.2021 11:33

HRABRI TELEFON ZA DJECU; HRABRI TELEFON ZA MAME I TATE; E-SAVJETOVANJE

PRIJAVITI SE MOŽETE SLANJEM ISPUNJENE APLIKACIJE U PRILOGU DO 21. 9. 2021. (utorak) na:
volontiranje@hrabritelefon.hr

Više informacija o programima:
01 3793 000, svakim radnim danom od 9 do 17 sati

Više o edukaciji i programima možete pročitati ovdje.

Prijaviti se možete ispunjavanjem i slanjem aplikacije.

Sve zainteresirane studente psihologije, pedagogije, socijalnog rada i Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta pozivamo da odslušaju uvodno predavanje na kojem će biti predstavljen rad volontera Hrabrog telefona i na kojem će trenutačnim volonterima imati priliku postaviti pitanja.

Predstavljanja će se održati putem platforme Zoom, a prijaviti se možete putem linkova:

srijeda (15.9.) od 11 do 11:30
    četvrtak (16.9.) od 18:30 do 19:00

Obavijest-o-edukaciji-duga-forma-2021.docx Obavijest-o-edukaciji-duga-forma-2021.docx
Hrabri-telefon_Aplikacija-za-volontiranje.docx Hrabri-telefon_Aplikacija-za-volontiranje.docx