Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež u Zagrebu - volontiranje

Rating: 0    Rate [
]

Poštovani,

Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež u Zagrebu poziva studente i studentice kojima je osobni i profesionalni  izazov rad s djecom i mladima s mentalnim teškoćama, da svoje slobodno vrijeme  poklone za druženje s djecom i mladima s mentalnim teškoćama, a kreativni  su, znatiželjni  i izazov im je rad s mladima, pozivamo da se prijave za volontera u našoj bolnici.

Pozivamo zainteresirane koji  nemaju zapreke da volontiraju s djecom,  da  se prijave i svojim volonterskim radom pomognu djeci u našoj bolnici  da kvalitetno ispune slobodno vrijeme kroz zabavne i kreativne aktivnosti. Vjerujemo da će kroz kreativno druženje i strukturirano provođenje vremena s djecom biti im izazov i prilika za osobni razvoj i stjecanje novih vještina, znanja i kompetencija potrebnih za budući rad u praksi.

Prijaviti se ne mogu osobe:

- kojima traje sigurnosna mjera obveznog psihijatrijskog liječenja, obveznog liječenja od ovisnosti, obveznog psihosocijalnog tretmana, zabrane obavljanja određene dužnosti ili djelatnosti koja je u vezi s djelatnosti volontiranja, zabrane približavanja ili udaljenja iz zajedničkog kućanstva,
- kojima traje sigurnosna mjera zabrane obavljanja zvanja, djelatnosti ili dužnosti koja je u vezi s djelatnosti volontiranja izrečena sukladno tada važećim odredbama Kaznenog zakona,
- koje su pravomoćno osuđene ili se protiv njih vodi kazneni postupak za neko od kaznenih dijela protiv života i tijela, protiv osobne slobode, kaznenih dijela protiv spolne slobode, kaznenih djela spolnog zlostavljanja i iskorištavanja djeteta, kaznenih djela protiv braka, obitelji i djece,
- osobama koje su pravomoćno osuđene ili se protiv njih vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela protiv spolne slobode i spolnog ćudoređa, propisanih tada važećim odredbama Kaznenog zakona,
- prema kojima je izrečena prekršajno pravna sankcija propisana Zakonom o zaštiti od nasilja u obitelji.

Molimo zainteresirane da uz prijavu http://www.ffzg.unizg.hr/wp-content/uploads/2017/10/anketni_upitnik_za_volontera-1.doc  pošalju i  slijedeće:
1) Životopis
2) Preporuku jednog od profesora fakulteta
3) Ispune priloženi upitnik

Za više informacija o našoj bolnici posjetite,  http://www.djecja-psihijatrija.hr,  a prijavu pošaljite na e-mail: mara.budimir@djecja-psihijatrija.hr.

Prijave traju do 29.10.2017. godine.

Mara Budimir, dipl. socijalni radnik
Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež  u Zagrebu,
Zagreb, Kukuljevićeva 11.

BackNext