Tvrtka Valicon traži studente za rad na terenskom istraživanju na području Grada Zagreba i okolice

User: mglavica
Date: 07.12.2017 10:50
Views: 58
Rating: 0    Rate [
]

Agencija za istraživanje tržišta VALICON d.o.o. traži studente/ice za honorarni posao terenskog anketiranja za područje Grada Zagreba i Zagrebačke županije.

Tražimo studente zainteresirane za stjecanje dodatne zarade i znanja u provođenju istraživanja. Poželjno je prethodno iskustvo u anketiranju. Prije izlaska na teren, bit će organizirana kratka edukacija i dogovor oko mjesta anketiranja.

Nudimo:

• Iskustvo rada u renomiranoj agenciji za istraživanje tržišta
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mogućnost nastavka suradnje

Odgovornosti:

• Posvećenost zadatku, a to je uspješna provedba anketa
  • Postupanje prema uputama voditelja terenskog istraživanja
  • Poštivanje dogovora

Cijena po anketi je 25 Kuna, a predviđeno trajanje ankete je 10-ak minuta. Anketiranje će se vršiti pomoću tablet računala. U svakom mjestu potrebno je odraditi 10 anketa.

Mjesta na kojima se provodi anketiranje: Peščenica-Žitnjak, Novi Zagreb zapad, Trnje, Kupinec, Vrbovec, Adamovec, Soblinec, Lučko, Zaprešić, Sesvete, Velika Gorica

Početak rada: odmah
Predviđeno trajanje terenskog anketiranja: 2 tjedna

Životopise šaljite na mail adrese: deana.vincelj@czp.valicon.net uz naslov maila: Terensko istraživanje te da u e-mailu napišete na kojim biste lokacijama mogli raditi.

Mogućnost prijave do 10.12.2017.

Na oglas se mogu javiti osobe oba spola.