HR | EN

Adresa Odsjeka

Odsjek za psihologiju
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 3
10 000 Zagreb

e-mail: psy@ffzg.hr
Web: http://psihologija.ffzg.unizg.hr

Tajnica

Marija Botica, tajnica
Soba: C-302 (tajništvo) 
Tel. 01/4092-187
Fax. 01/4092-037
E-mail: mbotica@ffzg.hr

Radno vrijeme tajništva za studente

10,00-12,00 i 13,00-15,00

Zamjenica pročelnika

Prof. dr. sc. Gordana Kuterovac Jagodić
Soba: C-308, Tel. 4092-100
E-mail: gkuterovac@ffzg.hr

 

Pročelnik

Prof. dr. sc. Damir Ljubotina
Soba: C-309, Tel. 4092-192
E-mail: dljuboti@ffzg.hr

 

ISVU koordinatorica za preddiplomske studije

Marija Botica, tajnica
Soba: C-302 (tajništvo) 
Tel. 01/4092-187
Fax. 01/4092-037
E-mail: mbotica@ffzg.hr 
vrijeme primanja:
u radno vrijeme tajništva

ISVU koordinatorica za diplomske studije

Marija Botica, tajnica
Soba: C-302 (tajništvo) 
Tel. 01/4092-187
Fax. 01/4092-037
E-mail: mbotica@ffzg.hr 
vrijeme primanja:
u radno vrijeme tajništva

Erasmus koordinatorica

Una Mikac, asist.
Soba: C-307, Tel. 4092-190,
E-mail: mobilnost-psi@ffzg.hr

Web-administratorica

Marijana Glavica
E-mail: mglavica@ffzg.hr

Satničar

Mr. sc. Robert Faber, stručni suradnik
Soba: C-320, Tel. 01/4092-210
E-mail: robert.faber@ffzg.hr
vrijeme primanja:
srijeda 11,00-13,00
ili prema dogovoru na e-mail

Knjižničari

Ivana Kukić
Knjižnica, 1. kat
ikukic@ffzg.hr

Studentski predstavnici

Predstavnici STUP-a 2021./2022.

 

Anamarija Jelašić, predsjednica STUP-a

anamarija.jelasic2001@gmail.com 

 

Dominik Jelić , podpredsjednik STUP-a

dominik.jelic101199@gmail.com 

 

Laura Vidaković, tajnica STUP-a

lauravidakovic7@gmail.com

 

Predstavnici godina 2021./2022.

 

Preddiplomski studij

 

1. godina:

Predstavnica: Karla Prgomet kprgomet@m.ffzg.hr

Zamjenik: Lovro Marušić 8lovromarusic8@gmail.com

 

 

2. godina:

Predstavnica: Erika Franz efranz@m.ffzg.hr 

Zamjenik:   Andrej Mitić andrejmitic01@gmail.com 

 

3. godina

Predstavnica: Ana Marija Nogolica anogolic@m.ffzg.hr 

Zamjenica:  Anamarija Jelašić anamarija.jelasic2001@gmail.com 

 

Diplomski studij

1. godina:

Predstavnica: Martina Tadijan martina.tadijan@gmail.com

Zamjenik:Dominik Jelić dominik.jelic101199@gmail.com

 

2. godina:

Predstavnica: Vedrana Tkalec vedrana.tkalec@gmail.com

Zamjenica: Vanja Jelača jelaca.vanja68@gmail.com