Izborni kolegij Psihologija roditeljstva

Poštovani studenti 4. i 5. godine,

ove godine imate jedinstvenu priliku slušati izborni kolegij Psihologija roditeljstva u ponešto izmijenjenom obliku. Kolegij će održavati gošća nastavnica dr. sc. Bilha Paryente s Achva Academic College u Izraelu. Imat ćete priliku upoznati se s osobinama, tipovima i razvojem roditeljstva, ali i naučiti o roditeljstvu u posebnim kontekstima, kao što su teror, gubitak, djeca s posebnim potrebama i međugeneracijski prijenos vrijednosti. Više o kolegiju možete pronaći u dokumentu u prilogu.

Nastava će se održati na engleskom jeziku, te koncentrirano u 10 termina početkom ožujka i krajem svibnja. Točne termine možete pronaći u dokumentu u prilogu. Kolegij se prijavljuje na isti način kao i ostali izborni kolegiji.

Za više informacije možete se javiti Erasmus koordinatorici Uni Mikac na umikac@ffzg.hr