Uspješno je održan i 7. Psihofest

U nedjelju 1. listopada održan je 7. Psihofest. Više od 1500 posjetitelja tijekom cijeloga dana sudjelovalo je na Filozofskom fakultetu na nizu predavanja, radionica, eksperimenata i drugih događanja kojima je popularizirana psihologija s ciljem da se približi svima koje zanima zanimaju sadržaji iz psihologije.
Zahvaljujemo Programsko-organizacijskiom odboru Psihofesta: Una Mikac, Blaž Rebernjak, Antonija Vrdoljak, Ena Uzelac, Francesca Dumačić, Iva Kapović, Iva Vukojević, Jasmina Mehulić, Jasmina Tomas, Luka Juras, Marina Martinčević, Martina Pocrnić, Matea Šoštarić, Nikola Erceg, Nikolina Stanković, Patricia Gale kao i svim sudionicima.
Posebno hvala našim studenticama i studentima bez kojih Psihofest ne bi bilo moguće organizirati.
Veselimo se 8. Psihofestu za dvije godine!