Obavijest o održavanju i poziv na 2. konferenciju …

Obavještavamo kolegice i kolege psihologe da će se 29. veljače i 1. ožujka 2024. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu održati 2. konferencija školskih psihologa „Horizonti snage”. Konferenciju organiziraju Hrvatska psihološka komora, Agencija za odgoj i obrazovanje te Odsjek za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Prva konferencija školskih psihologa održana je u veljači 2023.godine i okupila je više od 450 školskih psihologa i nastavnika psihologije, što je u tom času činilo preko polovine psihologa zaposlenih u hrvatskim školama. Vjerujemo da svaka nova konferencija čini korak prema većoj prepoznatljivosti uloge i važnosti školskih psihologa za društvo.

Pozivamo vas stoga da nam se pridružite i prijavite svoje sudjelovanje na 2. konferenciji školskih psihologa putem konferencijske stranice https://horizonti-snage.azurewebsites.net/

Veselimo se novom susretu i zajedničkom radu!

Programsko-organizacijski odbor konfrencije